Разом з нашими партнерами та командою ми об’єднались, щоб висловити глибоку вдячність нашим військовим, які несуть важливий обов’язок захищаючи нашу країну.

Ми виготовили 10 000 захисних кремів для наших військовослужбовців.

Цей проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям наших надійних партнерів, постачальників тари та сировини: ТОВ «Тубний завод», БіохімАкт, ТОВ «НВК»Віларус, ТОВ «ІНВЕРАН»ТОВ «МХ і Густав Геесс Україна», Brenntag Ukraine LLC, ТОВ «ПАНХЕМІ», ТОВ «ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР «ПРІНТ 24», ТОВ «ПРАЙМ-ПРІНТ». Ми об’єднали цю команду однодумців і виготовили якісні та ефективні універсальні креми, які дуже актуальні особливо взимку.

Креми розфасовані в туби по 100 мл. Засіб має живильні та зволожувальні властивості. Активна формула крему заспокоює подразнення та зменшує почервоніння, сприяє регенерації мікротріщин та формує захисний бар'єр, який захищає епідерміс від впливу навколишнього середовища. До складу кремів входять активні поживні компоненти: пантенол, бісаболол, алантоїн, комплекс олій.

Креми роз’їхалась Україною в фонди, бригади, лікарні. Родичі працівників ProCare, що мають близьких у складі військ, також мали змогу передати креми. Частину кремів передали у частини де служать їх рідні, щоб нагадати їм, наскільки вони важливі.

Це для нас не просто благодійна акція - це вираження нашої глибокої поваги та вдячності тим, хто стоїть на захисті нашого спокою та безпеки. Разом ми можемо зробити більше, і ми впевнені, що ці захисні креми допоможуть зберегти здоров’я та комфорт наших військових.

Безмежно дякуємо усім! Разом ми сила 🇺🇦