Акуратна і доглянута борода все частіше стає елементом образу сучасного чоловіка. Довгі, короткі, густі і гарно підстрижені, вони певною мірою змінюють зовнішність, надаючи їй особливої мужності. Однак, досягти бажаного результату вдасться лише тоді, коли ви навчитесь правильно доглядати за своєю бородою, використовуючи для цього різноманітні сучасні засоби. На що саме звернути увагу, переглядаючи каталог професійної косметики від магазину Барберс і як правильно використовувати обрану продукцію — про це і поговоримо далі.

Основні етапи догляду за бородою

Перш ніж зупинити свій вибір на тому чи іншому косметичному продукті, важливо правильно скласти план майбутнього догляду, а також порівняти різні косметичні засоби, обов’язково враховуючи індивідуальні особливості. Зазвичай, отримати ідеальну бороду допомагають спеціальні шампуні та кондиціонери, регулярне розчісування гребінцями, використання олійки та бальзамів для бороди. Асортимент товарів у кожній категорії досить широкий, тому при виборі окремого продукту дуже важливо враховувати його опис і фото. Основні кроки догляду розберемо нижче.

1. Шампунь та кондиціонер для бороди або піна 2 в 1 

Чистота шкіри та волосся — основа їх гарного зовнішнього вигляду, тому не дивно, що миття бороди буде першим етапом догляду. Нерідко хочеться окремо придбати шампунь та кондиціонер, але куди більш зручно купити один засіб з трьома функціями. Піна 2 в 1 стала незамінним помічником у догляді за бородою для багатьох чоловіків, адже відмінно справляється з наступними задачами:

  • м'яко очищає шкіру та бороду від будь-яких забруднень;
  • пом’якшує та зволожує шкіру обличчя;
  • допомагає з укладкою жорсткої та хвилястої бороди (при виборі шампуню, кондиціонеру чи універсального засобу важливо враховувати свій тип волосся та його стан: для ламкої бороди потрібні укріплюючі засоби, в той час як неслухняне жорстке волосся потребує пом’якшення).

Позитивні результати будуть помітними вже після першого використання косметичних засобів, але щоб довести свій зовнішній вигляд до досконалості, варто звернути увагу і на інші важливі складові догляду.

2. Розчісування - гребінці та щітки для бороди Barbers 

На другому етапі (після успішних гігієнічних процедур), бороду потрібно розчісувати, для чого існують спеціальні інструменти. Наприклад:

  • металевий та дерев'яний гребінці (виконують одразу дві функції: розчісування та гігієнічне очищення бороди від залишків їжі та бруду);
  • густі щітки для розчісування (кругла чи прямокутна форма виробу у значній мірі впливають на зручність їх використання).

Щільність розміщення зубців також має значення: для довгої густої бороди зазвичай обирають «рідкі» гребінці, в той час як коротку бороду середньої густоти краще розчісувати щіткою. 

3. Олія для бороди 

На третьому етапі догляду, корисною буде спеціальна олійка. Вона допомагає боротись із різними проблемами, щоправда конкретні її функції залежать від складу продукту. До прикладу, олія для бороди Brooklyn живить та пом’якшує шкіру обличчя, зміцнює волосяну цибулину і тим самим перешкоджає випаданню волосся, ефективно бореться з подразненнями на шкірі, а ще виділяється дуже приємним ароматом. Такі властивості олійки пояснюються присутністю в її складі екстракту імбиру, олії авокадо та апельсину, мигдалю і ефірних олій бергамоту та грейпфрута. Варто зазначити, що ніякого відчуття жирності після використання засобу не залишиться.

В магазині Barbers представлені й інші корисні види олійки для бороди (New York, Original), а щоб вибрати найкращий для себе варіант достатньо уважно ознайомитись з характеристиками кожного товару. 

Процес використання олійки для бороди

4. Бальзам для бороди 

Разом з іншими косметичними продуктами він створює повноцінний набір для догляду за бородою та шкірою обличчя, однак при бажанні нескладно замовити один лише бальзам. У будь-якому разі це чудовий засіб для легкої фіксації бороди без жирного блиску, пом’якшення волосся та його захисту від негативного впливу морозу чи ультрафіолетових променів. Крім того, бальзам для бороди ще й чудово живить та зволожує шкіру обличчя, усуваючи подразнення.

Який би саме продукт ви не вирішили обрати, ціни в інтернет-магазині Barbers завжди залишаються більше ніж вигідними. Якщо ви вже хочете відпустити розкішну довгу бороду, наша продукція стане гарним помічником у цьому.